První česká recenze Mageia 3

Na serveru root.cz se objevila asi první komplexní česká recenze nejnovějšího vydání Mageia: Mageia 3. Celkové vyznění recenze je pozitivní, přičemž v úvodu je pěkně shrnuta i strastiplná historie původu projektu Mageia.

Peťoš Šafařík se představuje:

Admin a šéfredaktor serveru Mageia.cz
Příspěvek byl publikován v rubrice Novinky se štítky , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře u První česká recenze Mageia 3

 1. Luděk napsal:

  Teď teda nevím, chystám se nainstalovat Mageia 3, ale stáhl jsem si ji už v květnu, když vyšla, mám si ji stáhnout znovu? Případně stačí někde při instalaci, aby mi to fungovalo, něco změnit?

 2. Ivko napsal:

  Môžeš inštalovať. Iba zdroje pridaj až po inštalácii.

 3. zdenekjanak napsal:

  Mangeia 3 – prosím, zda-li by bylo možno vyřešit tyto moje problémy : nainstaloval jsem VLC, KM , SMP a MP, ale u žádného videa nejde obraz, pouze zvuk a to ať to je ve WMV, FLV, MP4,…. USB neindentifikuje připojený hardwar. Potřebuji vypnout šetřič obrazovky, používám často ke sledování internetových TV. Po zmáčknutí CTRL+ALT+V mi nejde @ a nevím jak jinak. (Klávesnici používám Genius s češtinou, tiskárnu HP 1000, externí CD/DVD Samsung, videokameru, vše USB připojení.)
  Program se mi velmi líbí, češtinu má super, všechno OK !
  Předem děkuji, Zdeněk Sosúa – Dominikánská Republika

 4. Ivko napsal:

  Odpovede na Tvoje otázky hľadaj na http://forum.mageia.cz/
  Najprv sa pozri, či to už niekto neriešil, a potom, ak nenájdeš odpoveď, polož otázku. Ale preventívne si daj pozor, ako sa pýtaš http://wiki.mageia.cz/wiki:jak_se_ptat_na_foru

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *